دانلود vmware-vsphere-replication 8.8.0

بازدید: 11
دیدگاه: 0
نویسنده: سافت ابزار
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۴۰۳

دانلود vmware-vsphere-replication 8.8.0

 

vmware-vsphere-replication

 

 

اگر می خواهید برای اولین بار اقدام به نصب این سرویس نمایید باید فایل های مربوط به بسته vmware-vsphere-replication را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که در کنار 3 فایل انتخابی این بسته، باید دو فایل VMDK نیز انتخاب شود. به این بسته نصبی VRMS یا vmware-vsphere-replication  Management Services می گویند.

 

اگر می خواهید NODE دوم برای سرویس VRMS نصب کنید باید بسته vmware-vsphere-replication AddOn را انتخاب نمایید. این بسته قابلیت های مدیریتی سرویس VRMS را ندارد و از طریق VRMS مدیریت می شود. اگر می خواهید سرویس VR را روی vCloud راه اندازی نمایید بسته نصبی vmware-vsphere-replication Cloud Service را نصب کنید.

 

جهت اضافه کردن node های اضافی از بسته vSphere Replication AddOn استفاده کرده و در صورتیکه می خواهید سرویس را در سطح Cloud راه اندازی کنید از بسته Cloud_Service بهره ببرید.

 

 

نرم افزار vmware-vsphere-replication که محصول شرکت VMware است برای کارهای بسیار عظیم و سطح بالا که راه اندازی یک سیستم ابری وکلود می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. اما استفاده آن در مقیاس کوچکتر برای راه اندازی سیستمهای مجازی می باشد. یک فایده داشتن ماشین و در واقع کامپیوتر مجازی این است که شما برای اجرای نرم افزارهای مختلفی که هر کدام نیاز به یک سیستم عامل مجزا دارد مجبور نباشید یک سخت افزار مجزا اختصاص دهید و از این رو هزینه ها را کاهش می دهد.

 

 

همچنین با نصب vmware-vsphere-replication بر روی یک کامپیوتر سرور می توان منابع آن را به تناسب نیاز برای سیستمهای مجازی مختلف مدیریت کرد. یک مثال ساده آن به این صورت است که شما نیاز به یک سیستم با رم بالا و CPUی پایین دارد و در کنار آن نیاز به یک سیستم با رم پایین و CPU و هارد بالا دارید. این دو سیستم می توانند همپوشانی خوبی با هم داشته و در یک سخت افزار قدرتمند به صورت بهینه پیاده سازی شوند.

 

 

امکانات و ویژگی‌های مجموعه‌ی vmware-vsphere-replication :

 

این نرم افزار در 7 زمینه به شما خدمات می دهد که شامل محاسبات، شبکه، در دسترس بودن، خودکار سازی، مدیریت، امنیت و فضای ذخیره سازی می باشد:

 

محاسبات (Compute) :

 

– vSphere ESXi برای مجازی سازی و به اشتراک گذاری منابع سخت افزاری یک سرور برای ماشینهای مجازی نصب شده در داخل آن

– Distributed Resources Scheduler (DRS) برای اولویت بندی سرورهایی که قرار است یک وظیفه را در ساعات مختلف شبانه ورز انجام دهند که مثلا با لود بالا سیستمهای جدید به صورت خودکار روشن شده و در ساعات غیر پیک سیستمهای اضافی برای صرفه جویی در مصرف برق خاموش شوند.

– vMotion برای کاهش زمان قطعی سرورها با انتقال ماشینهای مجازی بین سرورها

– Big Data Extensions که با اجرای Hadoop قابلیت اطمینان و چابکی و مفید بودن را افزایش می دهد.

 

شبکه (Networking) :

 

– Network I/O Control به شما اجازه اولویت بندی دسترسی به منابع شبکه بر اساس قوانین تعریف شده را می دهد.

– Distributed Switch تامین و مدیریت و مانیتورینگ شبکه را با کمک تجمیع شبکه دیتا سنتر متمرکز می کند.

 

در دسترس بودن (Availability) :

 

– High Availability بدون نیاز به سیستم قدیمی کلاسترینگ در دسترس بودن بالا را در کل فضای IT شما برای شما فراهم می کند.

– App HA قطعی سیستم عامل و نرم افزار شما را شناسایی و برطرف می کند.

– Fault Tolerance در صورت قطع شدن سرور نرم افزار به ار خود ادامه داده و هیچ اطلاعاتی از دست نمی رود.

– Data Protection پشتیبانی گیری غیر مبتنی برای Agent در سیستم عامل را اجام می دهد و با روش بکاپ افزایشی در فضای بکاپ شما صرفه جویی می کند.

– Replication با کمک امکان درونی vSphere‌ نیازی به استفاده از نرم افزارهای دیگر برای Replicate کردن اطلاعات ندارید.

 

خودکارسازی (Automation) :

 

– Auto Deploy استقرار و به روزرسانی هاست های شما را میسر می کند.

– Host Profiles به شما امکان ایجاد یک پروفایل با ویژگیهای مشخص برای هاست ها می کند تا بتوانید از روی آن چندین هاست دیگر را تنظیم کنید.

– Update Manager از کار رو تین برای آپدیت و Patch کردن هاست های شما جلوگیری می کند و این کار را به صورت خودکار انجام داده و مدیریت می کند.

 

مدیریت (Management) :

 

– vCenter Server امکان مدیریت متمرکز سرورهای شما را در یک محیط فراهم می کند.

– vCenter Orchestrator با کمک یک رابط کشیدن و رها کردن (Drag and Drop) می توانید جریان کاری خود را ایجاد کنید.

 

 

فضای ذخیره سازی (Storage) :

 

– Storage DRS بار بوجود آمده را در فضای ذخیره سازی سرورهای شما با توجه زمان های تاخیر ورودی و خروجی آنها و ظرفیت ذخیره سازی آنها مدیریت می کند.

– Profile Driven Storage سیستم تعریف پروفایل و گروه بندی فضاهای ذخیره سازی را بر اساس قوانین تعیین شده فراهم می کند.

– Storage vMotion‌ دیتا های شما را بدون خراب شدن در بستر کلود جابجا کرده و فضای ذخیره سازی بیشتری را خالی می کند.

– Storage I/O Control دسترسی به فضاهای ذخیره سازی را بر اساس بار وارده به آنها اولویت بندی کرده و بهترین حالت را برای ماشین های مجازی در اختیار می گذارد.

– VMFS با کمک یک سیستم فایلی پیشرفته و سرعت بالا مدیریت و تامین ماشین های مجازی را ساده

سازی می کند.

 

سیستم مورد نیاز
ESXi Hardware Requirements

Make sure the host meets the minimum hardware configurations supported by ESXi 5.5.

To install and use ESXi 5.5, your hardware and system resources must meet the following requirements:

Supported server platform. For a list of supported platforms, see the VMware Compatibility Guide at http://www.vmware.com/resources/compatibility.

ESXi 5.5 will install and run only on servers with 64-bit x86 CPUs.

ESXi 5.5 requires a host machine with at least two cores.

ESXi 5.5 supports only LAHF and SAHF CPU instructions.

ESXi 5.5 requires the NX/XD bit to be enabled for the CPU in the BIOS.

ESXi supports a broad range of x64 multicore processors. For a complete list of supported processors, see the VMware compatibility guide at http://www.vmware.com/resources/compatibility.

ESXi requires a minimum of 4GB of physical RAM. Provide at least 8GB of RAM to take full advantage of ESXi features and run virtual machines in typical production environments.

To support 64-bit virtual machines, support for hardware virtualization (Intel VT-x or AMD RVI) must be enabled on x64 CPUs.

One or more Gigabit or 10Gb Ethernet controllers. For a list of supported network adapter models, see the VMware Compatibility Guide at http://www.vmware.com/resources/compatibility.

Any combination of one or more of the following controllers:

Basic SCSI controllers. Adaptec Ultra-160 or Ultra-320, LSI Logic Fusion-MPT, or most NCR/Symbios SCSI.

RAID controllers. Dell PERC (Adaptec RAID or LSI MegaRAID), HP Smart Array RAID, or IBM (Adaptec) ServeRAID controllers.

SCSI disk or a local, non-network, RAID LUN with unpartitioned space for the virtual machines.

For Serial ATA (SATA), a disk connected through supported SAS controllers or supported on-board SATA controllers. SATA disks will be considered remote, not local. These disks will not be used as a scratch partition by default because they are seen as remote.

Note

You cannot connect a SATA CD-ROM device to a virtual machine on an ESXi 5.5 host. To use the SATA CD-ROM device, you must use IDE emulation mode.

راهنمای نصب

نرم افزار ESXi به صورت یک فایل ISO بوت است که باید یک سرور را با آن راه اندازی کرد و کلیه مراحل به صورت خودکار انجام می شود و سرور برای اتصال آماده می شود. سپس با نرم افزار Client باید به آن متصل شد و سریالی را که Keygen تولید می‌کند، وارد و رجیستر نمود.

اطلاعات فایل
  • سال انتشار : 2024
  • پلتفرم: ویندوز
  • ورژن : 8.8.0
  • فرمت : rar
  • حجم فایل : 2.3 گیگابایت
  • پسورد: softabzar.com
باکس دانلود
پسورد: softabzar.com
راهنمای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت softabzar.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های فینگلیش تائید نمیشوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.