دانلود بازی banishers Ghosts of New Eden برای کامپیوتر

بازدید: 9
دیدگاه: 0
نویسنده: سافت ابزار
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳

دانلود بازی banishers Ghosts of New Eden برای کامپیوتر

 

banishers

 

 

بازی خارق‌العاده و داستان حور banishers با ترکیب عناصر نقش آفرینی اکشن سوم شخص با روایتی عمیقاً احساسی و تصمیم‌گیری تأثیرگذار، تجربه‌ای فراگیر را به بازیکنان ارائه می‌دهد. این بازی که توسط سازندگان Life is Strange، یعنی تیم Don’t Nod Entertainment توسعه داده شده، شما را در نقش Antea Duarte و Red Mac Raith قرار می‌دهد.

 

این دو کاراکتر یک جفت شکارچی ارواح در مأموریتی در جامعه نفرین شده New Eden هستند. این مکان جزیره‌ای کوچک است که گرفتار آزار و اذیت و نفرینی مرموز است. این بازی روایت و شخصیت‌هایی فراموش نشدنی را ارائه می‌کند.

 

 

همان‌طور که شخصیت‌های بازی در تحقیقات خود عمیق‌تر می‌شوند، تراژدی زمانی رخ می‌دهد که Antea کشته می‌شود و Red تنها می‌ماند تا جزیره را طی کند. با این حال، Red به زودی متوجه می‌شود که روح Antea همچنان به قلمرو زمینی متصل است و او را به یکی از موجوداتی تبدیل می‌کند.

 

این پیچ و تاب زمینه را برای کاوش عشق، از دست دادن و خطوط مبهم بین زندگی و مرگ فراهم می‌کند. بازیکنان با انتخاب‌هایی روبرو می‌شوند که به طور قابل توجهی بر روند داستان تأثیر می‌گذارد و آنها را مجبور می‌کند با معضلات اخلاقی و عواقب اعمال خود دست و پنجه نرم کنند. روایت بازی پر از فراز و نشیب‌های احساسی است.

 

 

فدا کردن زنده‌ها برای احیای Antea یا اجازه دادن به او برای رفتن به زندگی پس از مرگ، به یک تصمیم اساسی تبدیل می‌شود و لحن را برای مسیرها پیچیده داستانی بازی تعیین می‌کند. مکانیک اصلی گیم پلی حول محور ترکیبی از مبارزه و اکتشاف می‌چرخد. بازیکنان می‌توانند بین کنترل Red و Antea جابه‌جا شوند که هر کدام دارای توانایی‌ها و سبک‌های بازی منحصر به فرد خود هستند.

 

banishers با پایان‌های متعدد و انتخاب‌های فراوان برای کاوش، سفری فریبنده به ناشناخته ارائه می‌دهد، جایی که عشق و فداکاری در میان اسرار New Eden با هم برخورد می‌کنند. تجربه این اثر زیبا را از دست ندهید.

 

 

 

دنیای بازی banishers ، در قرن هفدهم شکل گرفته است. از لحاظ معماری، پوششی و تجهیزاتی، مردم آن دوره با تاریخ واقعی شباهت‌های زیادی دارند؛ اما یک ویژگی جدید، این دنیای خیالی را منحصر‌به‌فرد می‌سازد: «وجود ارواح». در دنیای بازی، پس از مرگ، گاهی اوقات روح انسان‌ها در این دنیا باقی می‌ماند.

 

زندگی برخی از افراد نزدیک‌شان، مثل همسر، پدر یا دوستان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. افرادی که روح‌زده می‌شوند دچار مشکلات حافظه، مشکلات جسمی و روحی می‌گردند و اگر آن روح به حضور در اطراف آن‌ها ادامه دهد، در نهایت باعث مرگ آن فرد روح‌زده می‌شود؛ چرا که ارواح در این دنیا جایی ندارند و از انرژی ذاتی انسان‌ها را تغذیه می‌کنند.

 

 

در این حال ما کنترل زوجی به اسم‌های Red و آنتیا (Antea) را بر عهده می‌گیریم که Banisher نامیده می‌شوند. بنیشرها افرادی هستند که کاملاً در زمینه علوم ارواح اطلاعات و مهارت دارند و می‌توانند ارواح سرگردان را به دنیای دیگر بفرستند و همچنین، انسان‌های روح‌زده و مناطق تسخیر شده را نجات دهند.

 

ارواح را به عنوان دو شخصیت به یاد ماندنی در یک Action-RPG داستان محور شکار کنید که در آن تصمیمات شما عواقب چشمگیری دارد. دانلود بازی اکشن کامپیوتر با ترکیبی از قدرت های معنوی Antea و زرادخانه Red، موارد وحشتناک را حل کنید و با نیروهای ماوراء طبیعی مبارزه کنید.

 

 

بازی banishers در شهر نیو ادن، و در سال۱۶۹۵ اتفاق میفتد. Antea Duarte و Red mac Raith عاشقان و تبعیدکنندگان و شکارچیان ارواح هستند که عهد کردند از زنده ها در برابر تهدید ارواح محافظت کنند. پس از آخرین ماموریت فاجعه بار، Antea به طور مرگبار زخمی می شود و تبدیل به یکی از افراد مورد نفرت ارواح میشود که ارواح در وجود او نفوذ کرده و او را اذیت میکنند.

 

 

در دشت های وحشی خالی از سکنه آمریکای شمالی، این زوج ناامیدانه به دنبال راهی برای رهایی Antea از وضعیت بد جدیدش هستند.خود را در داستانی زیبا، صمیمی و قدرتمند بین دو عاشق سرنوشت ساز غرق کنید. به عنوان Banishers، وارد زندگی جوامع نیو ادن شوید و پرونده‌های ترسناک را در دنیایی عرفانی و غنی از افسانه که با موجودات ماوراء طبیعی و اسرار باستانی گرفتار شده است، حل کنید.

 

از عقل خود استفاده کنید یا قدرت های معنوی Antea و زرادخانه Red را برای شکست دادن و بیرون راندن روح هایی که زنده ها را عذاب می دهند ترکیب کنید.تصمیمات چالش برانگیز در مسیر شما قرار خواهد گرفت و به طرز چشمگیری بر داستان شما و سرنوشت ساکنان نیو ادن تأثیر می گذارد . Antea معشوقه شما در بازی است که ارواح در وجود او نفوذ کرده و او نیز یکی از ارواح شده است، شما باید به معشوقه خود کمک کرده تا او را از این عذاب نجات داده و به آغوش خود باز گردانید.

 

در بازی banishers یک داستان عاشقانه دلخراش بین آنتیا دوارت و رد مک ریث را تجربه کنید. هنگامی که Antea کشته می شود و به یک روح تبدیل می شود، خود را در مقابل یک انتخاب می بینید. آیا به سوگند خود وفا خواهی کرد و روح او را عروج می کنی یا زنده را به امید بازگرداندن او قربانی می کنی؟

 

تصمیمات شما سرنوشت ساکنان نیو ادن را شکل می دهد، چه زنده باشند چه مرده باشند و پایان سفر شما را تعیین کنند. banishers در مبارزه با موجودات مرده مانند شبح یا ارواح متخصص هستند. زرادخانه فیزیکی Red را با قدرت های ماوراء طبیعی Antea در یک سیستم مبارزه پویا ترکیب کنید. با ترکیب حملات اسلحه و توانایی های معنوی سبک خود را بیابید. هم افزایی قدرتمند شما را به شکست خطرناک ترین دشمنان و رئیسان نیو ادن هدایت می کند.

 

 

گیم پلی بازی banishers ترکیبی از اکشن، کاوش و حل معما است. شما از انواع سلاح‌ها و مهارت‌ها برای شکست دادن ارواح و دیگر موجودات ماوراء الطبیعه استفاده می‌کنند. آنها همچنین می‌توانند جهان بازی را کاوش کرده، با شخصیت‌ها تعامل داشته باشند و ماموریت‌ها را انجام ‌دهند. با باز کردن تجهیزات جدید و توانایی های ماوراء طبیعی، قدرت کامل banishers را آزاد کنید.

 

با کاوش در نیو عدن، اثرهای باستانی، ریزه کاری ها و منابع ارزشمندی را برای تقویت تجهیزات خود در آماده سازی مبارزات آینده پیدا خواهید کرد. علاوه بر زرادخانه خود، در درختان مهارت Antea پیشرفت کنید تا قدرت های طیفی ویرانگر او را ارتقا دهید و ترکیب های جدید را از بین ببرید…

 

 

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Harmony The Fall of Reverie و Gerda A Flame in Winter را نیز بررسی کنید.

تریلر
گالری تصاویر
سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10/11 64-bit
Processor: Intel Core i3-8300 / AMD Ryzen 3 2200G
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 4 GB VRAM, Nvidia GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 580
DirectX: Version 12
Storage: 52 GB available space
Additional Notes: 30 FPS in 1920×1080 with the “Low” preset

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10/11 64-bit
Processor: Intel Core i5-10600K / AMD Ryzen 5 5600X
Memory: 16 GB RAM
Graphics: 6 GB VRAM, Nvidia GeForce RTX 2060 / AMD Radeon RX 6700 XT
DirectX: Version 12
Storage: 52 GB available space
Additional Notes: 60 FPS in 1920×1080 with the “Very High” preset + SSD Recommended

اطلاعات فایل
  • سال انتشار : 2024
  • پلتفرم: ویندوز
  • ورژن : 2024
  • فرمت : rar
  • حجم فایل : 51.8 گیگابایت
  • پسورد: softabzar.com
باکس دانلود
پسورد: softabzar.com
راهنمای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت softabzar.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های فینگلیش تائید نمیشوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.