دانلود aft-impulse 10.0.1110 تجزیه و تحلیل پدیده ضربه قوچ

بازدید: 8
دیدگاه: 0
نویسنده: سافت ابزار
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۴۰۳
دانلود aft-impulse 10.0.1110 تجزیه و تحلیل پدیده ضربه قوچ

aft-impulse

aft-impulse ضربه قوچ افزایش فشار یا موجی است که در شاره‌های در حال حرکت پس از توقف یا تغییر مسیر ناگهانی پیش می‌آید. این افزایش فشار معمولاً هنگامی رخ می‌دهد که شیری در مسیر حرکت شاره (آب یا گاز) ناگهان بسته می‌شود. ضربه قوچ که در بعضی از متون فارسی از آن به عنوان «چکش آبی» هم یاد شده از ترجمه واژه Water Hammering آمده‌است.
این پدیده در خطوط لوله جریان تحت فشار و مجاری باز اتفاق می‌افتد و به وضوح بر قوانین فشار، تغییرات آبی یا تغییرات سرعت جریان و شرایط زمانی و مکانی حرکت سیال استوار است.
در بعضی از سیستم‌های هیدرولیکی تخت فشار، نظیر خطوط انتقال آب، نفت یا شبکه‌های توزیع و لوله‌های آب بر منتهی به توربین‌ها، تونل‌های آبی، سیستم‌های پمپاژ و جریان‌های ثقلی، پدیده ضربه قوچ با ایجاد موج‌های سریع، زودگذر و میرا موجب خطرات گوناگونی می‌شود. گاهی اوقات قدرت تخریبی این موج‌های فشار به حدی است که نتایج و خیمی به بار می‌آورد.
ترکیدن خطوط لوله در سیستم‌های انتقال و شبکه‌های توزیع، خرابی و شکسته شدن شیرها، دریچه‌های کنترل و پمپ‌ها از نمونه‌های بارز تأثیر این پدیده می‌باشد. نرم افزار aft-impulse یک ابزار کاربردی برای محاسبه پدیده ضربه قوچ  است که به تجزیه و تحلیل این پدیده در خطوط انتقال می پردازد. این نرم افزار برای سیستم های مایع حاوی آب، نفت خام و محصولات تصفیه شده، Cryogens، Refrigerants و … طراحی شده است. aft-impulse برای اندازه گیری و تعیین محل تجهیزات سرکوب موج بسیار مفید می باشد.

aft-impulse محصول شرکت Applied Flow Technology یک نرم افزار آنالیز و شبیه‌سازی دینامیک قدرتمند است که برای محاسبه فشار ناپایداری‌های موج یا نوسان (Surge transient) در سیستم‌های لوله‌کشی مایع که بر اثر پدیده ضربه قوچ (Waterhammer) ایجاد می‌شوند، طراحی شده است. ضربه قوچ افزایش فشار یا موجی است که در شاره‌های در حال حرکت پس از توقف یا تغییر مسیر ناگهانی پیش می‌آید. این افزایش فشار معمولاً هنگامی رخ می‌دهد که شیری در مسیر حرکت شاره (آب یا گاز) ناگهان بسته می‌شود.

ضربه قوچ که در بعضی از متون فارسی از آن به عنوان «چکش آبی» هم یاد شده از ترجمه واژه Water Hammering آمده‌است. این پدیده در خطوط لوله جریان تحت فشار و مجاری باز اتفاق می‌افتد و به وضوح بر قوانین فشار، تغییرات آبی یا تغییرات سرعت جریان و شرایط زمانی و مکانی حرکت سیال استوار است.

 

در بعضی از سیستم‌های هیدرولیکی تحت فشار نظیر خطوط انتقال آب، نفت یا شبکه‌های توزیع و لوله‌های آب بر منتهی به توربین‌ها، تونل‌های آبی، سیستم‌های پمپاژ و جریان‌های ثقلی، پدیده ضربه قوچ با ایجاد موج‌های سریع، زودگذر و میرا موجب خطرات گوناگونی می‌شود. گاهی اوقات قدرت تخریبی این موج‌های فشار به حدی است که نتایج وخیمی به بار می‌آورد. ترکیدن خطوط لوله در سیستم‌های انتقال و شبکه‌های توزیع، خرابی و شکسته شدن شیرها، دریچه‌های کنترل و پمپ‌ها از نمونه‌های بارز تأثیر این پدیده است.

 

aft-impulse یک نرم افزار قدرتمند شبیه سازی و تجزیه و تحلیل دینامیکی است که برای محاسبه فشار سرج ناشی از ضربه قوچ در سیستم های لوله کشی مایع استفاده می شود. به راحتی طیف گسترده ای از اجزای سیستم و دستگاه های سرج را برای فهم و درک بهتر عملکرد آن ها مدل سازی کنید.

 

این نرم افزار کاربردی که نسبت یه سایر رقبای خود از حجم کمتری برخوردار است به شما کمک می کند تا واکنش گذرا سیستم خود را بهتر درک کنید، چگونگی عملکرد شیر ها و اینکه پمپ ها و سایر اجزا چگونه به طور پویا با یکدیگر تعامل دارند را بهتر یاد بگیرید. حتی با استفاده از آن می توان سیستم های لوله را ایمن تر، اقتصادی تر و معتبر تر ارزیابی و تولید کرد.

 

اثر فشار سرج ناشی از فروکش حفره بخار را با مدل سازی حفره بخار و جداسازی ستون مایع به طور دقیق و حرفه ای ارزیابی کنید. با استفاده و بکارگیری حرفه ای aft-impulse می توان از اثرات بالقوه فاجعه بار ضربه قوچ (Waterhammer) و سایر گذرا های نامطلوب سیستم خودداری کنید، با اندازه گیری مناسب و مکان یابی دقیق تجهیزات موج دار مانند مخازن موج دار، اکومولاتور های گاز و شیر های اطمینان و ریلیف ولو ها از مشکلات فشار سرج جلوگیری کنید.

 

با استفاده از این نرم افزار هشدار های طراحی را مشخص کنید تا به طور خودکار مقادیر خروجی را که بالاتر از محدوده جریان، فشار، سرعت و موارد دیگر هستند به شما نمایش داده شوند. کتابخانه هایی را از اجزای لوله کشی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند تهیه کرده و به سرعت از لیست کشویی انتخاب کنید.

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار aft-impulse:

– مدل‌سازی آسان اجزاء سیستم و دستگاه‌های Surge
– فهم پاسخ گذرا به سیستم و اندرکنش دینامیکی بین یکدیگر
– ارزیابی تأثیر نوسان فشار ناشی از ریزش حفرات بخار
– تأیید طراحی از نظر موارد امنیتی جهت تولید سیستم‌های لوله‌کشی اقتصادی و ایمن‌تر

سیستم مورد نیاز
Operation Systems
 • Windows 7/8/10/11
راهنمای نصب
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار ورژن 10
 • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • فایل keygen را اجرا کنید و از لیست نرم افزارها Impulse را انتخاب کنید و روی دکمه Get License کلیک کنید و سریال را کپی کنید.
 • نرم افزار را با استفاده از سریال نصب کنید.
 • به روی فایل Block Host.cmd کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید
 • به مسیر C:\AFT Products\AFT Impulse 10 رفته و فایل AFTeLicenseManager را اجرا کنید و در کادر خالی سریال قسمت eLicense code موجود در پنجره keygen را وارد کنید و روی دکمه Remote Activation/Deactivation و بعد Generate Activation Certificate و بعد Copy Activation Certificate کلیک کنید.
 • در پنجره Keygen در کادر خالی Activation cert کلیک راست کنید و Paste را بزنید و روی دکمه Gen Activation Lic کلیک کنید و کد ساخته شده را کپی کنید.
 • در پنجره فعال سازی در مرحله Step 4 کلیک راست کنید و Paste را بزنید و روی دکمه Import the License Authorization کلیک کنید و روی دکمه Close کلیک کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.
 • برای جلوگیری از غیرفعال شدن لایسنس، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید

آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار ورژن 9
 • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • فایل AFTCopyProtectionSetup.exe نصب کنید و در مرحله Copy Protection Type گزینه CrypKey License را انتخاب کنید.
 • فایل های موجود در پوشه Keygen را در مسیر C:\AFT Products\CrypKey کپی کنید.
 • به مسیر C:\AFT Products\CrypKey رفته و فایل AFTCrypkeyManagementUtility.exe را اجرا کنید و اعداد داخل کادر Folder Site Code را کپی کنید.
 • فایل ckInfo+.exe را  اجرا کنید و فایل aft.ckinfo را انتخاب کنید و Open را بزنید.
 • در پنجره ای که نمایش داده میشود  اعداد داخل کادر Folder Site Code که کپی کرده بودید را وارد کنید و Enter بزنید.
 • اعداد روبروی Encrypting Key را کپی کنید
 • به پنجره فایل AFTCrypkeyManagementUtility.exe (مرحله 5) باز گردید و اعداد مرحله بالا را بدون فاصله در کادر Site Key وارد کنید و دکمه Validate را بزنید.
 • فایل ImpFullz.exe که از سایت دانلود کرده بودید را اجرا کنید و نرم افزار را با استفاده از سریال 0990-54321 نصب کنید
 • نرم افزار را اجرا کنید.
 • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید
اطلاعات فایل
 • سال انتشار : 2024
 • پلتفرم: ویندوز
 • ورژن : 10.0.1110
 • فرمت : rar
 • حجم فایل : 201 مگابایت
 • پسورد: softabzar.com
باکس دانلود
پسورد: softabzar.com
راهنمای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت softabzar.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های فینگلیش تائید نمیشوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.